info@meramosgb.com.tr
0332 321 25 21

Kurumsal

a Tarihçe

Meram İş Güvenliği ve Sağlık Hizmetleri; Kuruluşundan bu güne yüzlerce firmada binlerce kişiye İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri sunmuş profesyonel bir kurumdur. İşyerlerinde İşyeri Hekimi, İşyeri Sağlık Personeli ve İş Güvenliği Uzmanlarının yetkinliğinin güncel tutulmasını ve daha denetlenebilir kaliteli sağlık hizmetinin profesyonel kurumlardan satın alınması ile bu Kurumların asıl işlerine odaklanmalarını hedeflemektedir.

Meram İş Güvenliği ve Sağlık Hizmetleri olarak amacımız; ihtiyacınız olan İşyeri Hekimi, Uzman Sağlık Personeli ve İSG uzmanlarını şirketimizin yetkinliği ve becerisi denetlenen personel havuzundan Sürekli olarak ve kayıp gün kaygısı olmadan karşılamanızı mümkün kılabilmektir. Bu sayede, İnsan kaynaklarına entegrasyonu sağlanmış doğru verilerle doğru kararları almanıza olanak sağlayacak, personel görevlendirmelerinde İnsan Kaynaklarına data aktarabilen, sürekli erişilebilir, İşgücü ve kaynak kayıplarının tespiti ve önüne geçilebilmesi konusunda hızlı karar alabileceğiniz Software ile,Meram osgb ltd.şti. tarafından İş Güvenliği kesintisiz olarak, Denetimli ve Kaliteli Sağlık Hizmetlerinin yerine getirilmesini taahhüt etmektedir.

Bunların yanında bu hizmetlerin kalitesinin artmasıyla işyerinde gözle görülür bir değişim hedeflenmektedir. Firmamız tarafından hizmetlerimiz kapsamında Merkezlerinizde yapılacak olan tanıtım, bilgilendirme, hastalıklardan korunma ve kronik rahatsızlıklarla yaşama seminerleri ile işyerinde işgücü kaybını en aza indirmeyi ve yaşam kalitenizi yükseltmeyi hedeflemektedir.

 

 

 

Kurumsal

HIZLI İLETİŞİM

Sorun ve şikayetlerinizi bize hızlı bir şekilde bildirin